Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat
Tikohrátky - Urna Cup 2011 - IX. ročník
   
   

Devátý ročník turnaje Urna cup se odehrál 22. října 2011.
Do turnaje se přihlásilo 10 týmů, z toho jeden ženský tým.
V sobotu, týden před samotným turnajem v Divadelním klubu proběhlo losování do jednotlivých skupin. Skupiny byly dvě.

SKUPINA A:Wikov, Risus, Viktorky, Dobré, TIKY team

SKUPINA B: Hradecký Fosy, Jokerit, Savice, Fufu, Medvědi

 

 

V 8.00 hodin byl zahájen turnaj URNA CUP 2011. V každé skupině si zahrál každý s každým.

 

TABULKY PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI :

URNA CUP
2011

skupina A


W
i
k
o
v

R
i
s
u
s


V
i
k
t
o
r
k
y

D
o
b
r
é

T
I
K
Y

t
e
a
m
SKÓRE BODY
P
O
Ř
A
D
Í

Wikov

  3:3 6:0 4:0 2:2 15:05 6
2.
Risus 3:3   6:0 2:0 9:3 20:06 7
1.
Viktrorky 0:6 0:6   0:10 1:10 01:32 0
5.
Dobré 0:4 0:2 10:0   3:2 13:08 4
3.
TIKY team 2:2 3:9 10:1 2:3   17:15 3
4.

 

URNA CUP
2011

skupina B
H
r
a
d.

F
o
s
y
J
o
k
e
r
i
t

S
a
v
i
c
e

F
u
f
u
M
e
d
v
ě
d
i
SKÓRE BODY
P
O
Ř
A
D
Í

Hrad. Fosy

  1:2 7:1 2:1 6:4 16:08 6
2.
Jokerit 2:1   4:0 3:3 6:2 15:06 7
1.
Savice 1:7 0:4   0:3 2:2 03:16 1
5.
Fufu 1:2 3:3
3:0   4:1 11:06 5
3.
Medvědi
4:6 2:6 2:2 1:4   09:18 2
4.

 

 

Po základní části si poslední týmy v každé skupině zahrály o konečné 10 místo.
Poté začalo play off.

 

o 9. místo

Savice Viktorky 1:2sn

 


ČTVRTFINÁLE
Risus Medvědi 7:1
Wikov Fufu 3:4sn
Dobré Fosy 0:5
Tiky Jokerit 0:7

 

SEMIFINÁLE

Risus Fosy 1:2
Fufu Jokerit 3:5
 
 
 
o3 místo
Risus Fufu 3:2

 

 
FINÁLE
Fosy Jokerit 2:4

 

 

Byly vyhlášeny a odměněny tyto individuální výkony:

Nejlepší střelec : Jakub Vlček z Jokeritu - 8 branek

Nejlepší střelkyně : Marcela Stará z Viktorek - 1 branka
Brankař, který obdržel nejméně branek: Jaroslav Čálek - z týmu Wikov - 5 branek

 

 Vítězové jsou zde

 

 

 

Konečná tabulka

# URNA CUP 2011
1

Jokerit

2 Hradecký Fosy
3 Risus
4 Fufu
5 Wikov
6 Dobré
7 TIKY team
8 Medvědi
9 Viktorky
10 Savice

- pořadí podle bodů ze základní skupiny

 

 

Tabulka nejlepších střelců (v základní skupině)

počet branek Jméno tým

8

Vlček Jakub Jokerit
7
Dobrev Marcel Hradecký Fosy
6
Lelel Přemysl Risus
  Aulich Marek Risus
5
Dopita Marek Fufu
  Matyska David Risus

 

 

 

Turnaj v číslech

* turnaje se zúčastnilo 10 týmů
* počet týmů, které projevily zájem v turnaji startovat 12
* do turnaje se přihlásilo 79 hráčů
* z toho 7 žen
* nejvzdálenější tým - Hradecký Fosy - Hradec Králové
* celkem bylo uděleno 10 trestných minut
* bylo odehráno 29 zápasů
* nejvyšší brankový rozdíl byl v zápasu Dobré - Viktorky - 10 : 0

 

 

Hlavním sponzorem turnaje Urna Cup je:   Saar Gummi Czech Červený Kostelec

 

Tento turnaj by se nemohl uskutečnit bez podpory těchto sponzorů:

Frost Food, Saar Gummi Czech, Sanitky Police s.r.o., Hauk a syn Police n. M., Sport Hotárek, Pro-Lite, Hašpl hřebíky, Truhlářství Třešňák Police n. M., Instalaterství Špaček Police n. M., Auto Ramax Police n. M, APM automotive, Drogérie Vávrová Police n.M., Skrblíkův ráj Police n. M, Primátor a.s. Náchod, Železářství Fulka Police n. M., Instal, Intop - Instalaterství Ptáček, Lékarna Kuklík Police n.M., Tiskárna Matěna Police n. M., MisTr - výpočetní technika Police n. M., Masáže Helča, Vínečko Čálek Police n. M., Penzion Adler Police n. M., Hostinec Krčma Police n. M.

 

Zvláštní poděkování : POTRAVINY PURKERT Police nad Metují

 

TIKY team - kanadské bodování vlastní góly +-

1. Datel 5 (4+1)   -1
2. Alun 4 (2+2) . -3
3. Máma 3 (2+1) . -1
4. Sojka 3 (1+2) . 0
5. Trnda 3 (1+2) . -1
6. Mates 2 (2+0) . -2
7. Třasák 2 (2+0) . -2
8. Máchal 2 (1+1)   0
8. Rubas 2 (1+1) 1 -2
9. Rasťa 1(1+0) . -3

 

 

branky 17:22
= 3.4  vstřelených branek / zápas
= 4.43 obdržených branek / zápas

umístění TIKY týmu v turnaji je 30.0 %

   
© Datel 2020