Zobrazení: 51110

litvinovPrvní zájezd do Pardubic na hokej v této sezóně byl na oblíbený Litvínov.  Rubas přidal do auta křeslo a tím vytvořil dopravní prostředek o čtyřech řadách a tak jsme mohli vyrazit. První zastávkou byla Nízká Srbská, kde Litvínov má jednu fanynku, která nás již z dálky vítala vlastnoručně vytvořeným transparentem.

Naložil se Rasťa a jelo se do Pardubic. Již v Hronově se ukázalo, že Rasťa je nováčkem při zájezdech na hokej. Jeho poměr rumu a Coly byl žalostný. Nejdříve nás přesvědčoval o kvalitě své směsi, ale neuspěl. V Náchodě musel zajít do marketu dokoupit rum a vytvořit řádnou nemrznoucí směs. Jako omluvu jsme od něj přijali lahev zelené.

Na stadionu následovala klobáska, pivko a pak již přišel na řadu hokej.

První gól vsítil Litvínov. Průběhem zápasu si vytvořil náskok na 3:1. Tento stav trval až do 54 minuty, kdy Litvínov inkasoval.Za chvíli brankař Litvínova vyrobil chybu, když si nechal dát gól z téměř nulového úhlu a zápas šel do prodloužení. V prodloužení brankař hostů udělal stejnou chybu, ale tentokrát z druhé strany.

Pardubice - Litvínov po prodloužení 4:3.

To bylo slávy, to bylo radosti. Konečně napočtvrté Pardubice doma porazily Litvínov, ale jen v prodloužení. Nastane někdy doba, kdy Litvínovu nedovolí domů odvést ani jeden bod? Uvidíme, možná 21.2. 2011, kdy jedeme na další střetnutí.