Vytisknout
Kategorie: Florbal
Zobrazení: 14218
litvinovPrvní zájezd do města perníku na hokej v této sezóně připadl na zápas Pardubice - Litvínov. Je to již potřetí kdy Tikáči byli svědky zápasu těchto soupeřů. Všichni (mimo Datla) chtějí vidět, jak Litvínov odjíždí na sever Čech s porážkou.

Postavení obou týmů v tabulce extraligy napovídalo tomu, že se přání vyplní. Pardubice - 3. příčka, Litvínov - 12. příčka.
Litvínov již ve čtvrté minutě nastřelil tyčku a většinu třetiny, byl aktivnější. Přesto po první třetině prohrával 0:1. Po druhé třetině se výsledek otočil na 3:1 pro Litvínov. Začátkem třetí třetiny přidal čtvrtý gól a bylo to 4:1. Pět minut před koncem začal Litvínov zápas vypouštět a po závěrečném dramatu  přece jen vyhrál 4:3.
Pardubičtí si opravdu nezasloužili vyhrát. Dva góly obdrželi při vlastní přesilovce !! Kdo viděl Pardubickou přesilovku 5 na 3 ten vůbec nechápal, byl problém se dostat i z vlastního obraného pásma, natož dát gól.
Jak přibývaly góly v Pardubické brance, tak Tikáči přestávali komunikovat s Datlem. Nakonec to vyvrcholilo tím, že si odhlasovali, že již na Litvínov nepojedou. Na to Datel kontroval, že jestli chtějí vidět Pardubice vyhrát, tak musí navštívit nějaký zápas Pardubic se zástupcem z první (pro jistotu) druhé ligy.
Na to reagoval Gerhard a slíbil Tikáčům párek, pivo a VIP prostor ve Wikov aréně v Hronově.
Tak Litvínove, příští sezónu Tě opět v Pardubicích podpořím !!!