Turnaj o Pohár  místostarostky Police nad Metují - IV.  ročník

21.1. - 23.1.2005

Další ročník, již čtvrtý , turnaje o Pohár místostarostky Police nad Metují byl stanoven na již tradiční leden.
Tak jako loni turnaje se zúčastnilo 18 týmů které byly rozděleny do tří skupin a hrálo se celý víkend.

SKUPINA  C : Tiky Team , Jokerit, Sépie, SOU Nové Město n.M , FBC Komando a Hyeny ženy.

V sobotu 22.ledna se zpožděním byla  v 15.00 rozehrána skupina C v které byl i Tiky Team.

Úvodní zápas byl s o třídu lepšími Sépiemi. Nevzdávali jsme nic a za stavu 1:3 se nám podařilo vstřelit druhý gól. To soupeře silně zaskočilo a přidali na obrátkách. Zápas skončil 5:2 pro Sépie ale morální vítězové jsme byli my, protože jsme odvedli solidní výkon.

Další soupeř patřil také do skupiny pro nás neporazitelných - Jokerit. Po namáhavém boji jsme podlehli 1:3 a to je také slušný výsledek.

Třetí utkání Tiky týmu bylo s SOU Nové Město nad Metují. S tímto týmem jsem se utkali jen jednou a prohráli jsme. Zápas byl od samého začátku velký boj. Rvali jsme se o každý balónek. Stále jsme dotahovali jednobrankovou ztrátu. Béďa si nešťastně srazil míček za vlastní záda a tak se zapsal na černou listinu střelců do vlastní brány. V poslední minutě TIKY team dal branku a vyrovnal na konečných 3:3. Tento zápas jsme mohli vyhrát ale scházel nám poctivější přístup k zápasu.

Na řadě bylo FBC Komando. Jestliže jsem vloni napsal: "Je zajímavé,že některé momenty se opakují, tak jako loni při hře s tímto soupeřem dostal Alin dvě trestné minuty za špatné střídání, tak i letos nafasoval dvě trestné minuty" , tak jako loni i předloni tak i letos dostal Alin již tradičně 2 trestné minuty za špatné střídání (pro ty co to nechápou: každý rok dostal Alin s tímto soupeřem 2 trestné minuty za špatné střídání a to 3 roky za sebou). Aby toho nebylo málo tak se Gerhard (již také tradičně) nechal vyloučit za hru v leže. Aby jsme se ukázali soupeřovi i přihlížejícím divákům jako tým tupců, nechali jsme se vyloučit ještě jednou a to opět za špatné střídání. Z 16 minut hrací doby dostat 6 trestných minut to snad nestojí ani za komentář. Bylo 16 vteřin do konce zápasu a my jsme vedli 2:1 ale hráli jsme oslabení. Alinovo netaktické vyhození balónku za mantinel a výborný tah protihráčů odvolat brankaře a hrát 4 na 2 nás stálo vítězství, inkasovali jsem vyrovnávající branku na 2:2

Poslední zápas byl s Hyeny-ženy letos hrající pod názvem H.V. Wildcat. Zápas byl v pohodě a s přehledem jsme holky přehráli 9:0